...

בטומי נדלן נדלן בבטומי – השקעות ברכישת דירה מול חיסכון | Global Real Estate

נדלן בבטומי חיסכון הנוכחי או השקעה בדירה?

 אתה מפסיד הרבה כסף כל שנה! במדריך הבא נדון בנקודות המפתח בנושא השקעות נדל"ן בישראל, השקעות נדל"ן בבאטומי ומיקום נכון של אזורים בהם צפויים מחירי הנדל"ן לעלות בעשרה אחוזים במשך מספר שנים או יותר. אך לפני שנצלול עמוק יותר באופציית ההשקעה הגדולה והבטוחה ביותר בעולם, חשוב שתבינו עד כמה חשוב להשקיע את כל החסכונות שלכם. אנשים רבים חוששים להשקיע את כספם בטענה שהם עלולים להפסיד לא מעט כסף כתוצאה מכך. בשורות הבאות ננסה לשבור כמה מוסכמות שגויות. בראש ובראשונה היא כי הדרך הטובה ביותר להגן על הכספים שלך מפני הפסדים היא פשוט להשאיר אותם בידי הבנק בתוכניות חיסכון ללא ריבית. להיפך, הדרך הבטוחה ביותר להפסיד הרבה כסף בכל שנה היא להשאיר את כל החיסכון שלך בתוכניות החיסכון הבנקאי. איך אתה יכול להפסיד כסף מאוחסן ונעול בקמרונות הבנק? במילה אחת, אינפלציה. אינפלציה: מה זה ולמה אתה צריך גם להיות מעוניין בו? בדרך זו, תאבד הרבה כסף ללא ידיעתך! האינפלציה שוחקת כסף, שנותר בבנק ללא כל תנועה, וגורם לערכו לרדת בכ -2% בממוצע משנה לשנה. בשלב שגרתי, האינפלציה היא סביב 2% מדי שנה, מה שאומר שהמחירים עולים, וחשוב מכך, הכסף שלך קונה הרבה פחות. עד לפני כעשר שנים, משפחה ממוצעת יכלה למלא סל קניות ב-100 שקלים בלבד; כיום, אותם 100 שקלים אינם יכולים למלא רבע מאותו סל קניות. סכום החיסכון שלך בבנק עשוי להישאר זהה, אך ערכם ירד ויהיה לו השפעה לאורך השנים. לכן, אם אתה גם מפחד לאבד ולכן מכניסים את כל החסכונות שלך לתוכניות חיסכון בנקאיות, חשוב להבין שאתה עושה את ההפך הגמור מכל החששות שלך ואתה לא גורם לעצמך הפסדים כספיים קטנים מדי שנה. אז מה האלטרנטיבה הטובה ביותר? השקעות נדל"ן בבטומי.

השקעות נדל"ן בבטומי השקעת נדל"ן בבטומי השקעה בבטומי נדלן בבטומי השקעות בבטומי השקעה בנדלן בבטומי בטומי נדלן בטומי השקעות נדלן בטומי גאורגיה נדלן נדלן בטומי

הסיבה העיקרית לכך שהשקעות בנכסי נדלן נחשבות להשקעות בטוחות המתגמלות ביותר היא הביקוש החזק לדיור קיים. ביקוש חזק פירושו שיש רבים בגנים של מחר הזקוקים לגג כדי לחיות, מה שאומר שהתנודתיות בהשקעות בנדל"ן נמוכה. תנודתיות נמוכה היא טובה, אך גם אין תנודתיות בבנק. איך אנחנו יודעים כי מחירי הנדל"ן הם לא רק יציבים, אלא גם עולים? אם אתה לומד את הכוחות העיקריים המשפיעים על תנועות מחיר הנכס, תוכל להבין את התמונה הגדולה. הכוחות המשפיעים על התפתחות מחירי הנדל"ן הם ביקוש בהשוואה להיצע השוק הקיים. ככל שהביקוש עולה על ההיצע הקיים, מחירי הנכסים עולים, ולהיפך, ככל שההיצע הקיים גדול מהביקוש, מחירי הנדל"ן יורדים. מחירי הנדל"ן בישראל עולים כבר למעלה משני עשורים, למרות כל ניסיונות הממשלה לבלום את העלייה. הביקוש בישראל גבוה משמעותית מההיצע הקיים, מה שמוביל לעלייה מתמדת במחירים. משקיעי נדל"ן רבים בוחרים את אזורי ההשקעה שלהם על בסיס מאזן הכוחות בין הביקוש לאספקה באזור. האם אתה רוצה להעריך את האבולוציה של מחירי הנדל"ן באזור בשנים הקרובות? 

בשורות הבאות תלמדו על השיטה: משקיעים גדולים אינם מסתפקים בלימוד היצע וביקוש קיימים כדי להעריך תנועות מחירים לטווח קצר, אלא מעריכים את קצב הצמיחה של הביקוש וההיצע בשוק כדי להעריך ולחזות את העתיד הרחוק ביותר של תנועות המחירים. אם הביקוש יגדל מהר יותר מקצב ההתחלה של הבנייה באזור, הביקוש צפוי להמשיך לעלות על ההיצע הקיים בעתיד הרחוק, אשר יבטיח עליית מחירים בר קיימא. לחלופין, אם קצב הבנייה החדשה מתחיל מהר יותר מגידול בביקוש, מחירי הנדל"ן צפויים להמשיך ואף לעלות. בעזרת נקודות אלה, כל משקיעי הנדל"ן הגדולים בעולם יכולים להעריך תנועות מחירים ברחבי העולם. משקיעים רבים מתארים את בטומי כאחד היעדים האטרקטיביים בעולם להשקעות נדל"ן בשנים הקרובות. יש לנו מלוקט את היתרונות העיקריים של אשר טומי הוא מסוגל למשוך מספר רב של משקיעים זרים מכל רחבי העולם. הכירו את בטומי, אתר תיירות קטן במחוז אדגרה, גיאורגיה רגע לפני שתרשום את ההטבות הגדולות ביותר של בטומי. חשוב שתדע כמה עובדות בסיסיות על העיר. 

 למידע נוסף במאמר הבא:

בטומי נדלן – מדריך למשקיע הנבון לקניית דירה | Global Real Estate

השקעות נדל"ן בבטומי השקעת נדל"ן בבטומי נדלן בבטומי השקעה בבטומי השקעות בבטומי השקעה בנדלן בבטומי בטומי נדלן בטומי השקעות נדלן בטומי גאורגיה נדלן נדלן בטומי

 

באטומי, גיאורגיה, נחשבת לאחת הערים המפורסמות במדינה בשל קו החוף המרשים שלה. העיר מציעה אפשרויות נופש מפוארות רבות לתיירים רבים מכל רחבי העולם. 

בכל רחבי העולם, כמו גם כמה מקומיים גרוזיניים שמגיעים לבטומי באופן קבוע מדי שנה. אתר הנופש מושך גם מטיילים עסקיים רבים, הרואים באזור פוטנציאל מסחרי אמיתי להקמת אזורי תיירות ופנאי שונים. העיר ממוקמת במחוז אדג'רה ונחשבת לבירת המחוז. החופים המרהיבים והזדמנויות הפנאי המגוונות מושכים מיליוני תיירים לעיר מדי שנה, מה שכמובן משנה את מאזן הכוחות בין הביקוש לאספקה. בנוסף, תיירים רבים נהנים מדירות נופש יוקרתיות בסמוך לאזורים האטרקטיביים ביותר שיש לבטומי להציע, מה שמאפשר למשקיעים להציע את נכסיהם צימרים לתקופה קצרה. השכרת נופש לתקופה קצרה המאפשרת למשקיע לקבל תשואה גבוהה משמעותית מאשר בעת שכירת אותו נכס לתקופה ארוכה יותר. דירה ממוצעת בבטומי טביב למשקיעים עם תשואה של בין 10 ל -12% לשנה, ואילו השכרת נופש יכולה למשוך משקיעים בין 15 ל -17%. האם זה נשמע מעניין? למדו על היתרונות הגדולים ביותר של באטומי, משקיעים רבים בוחרים להשקיע את כספם בבטומי. היתרונות הגדולים של השקעה במחירי הנדל"ן בבטומי באזור: המשבר הכלכלי שפגע בעולם בשנת 2008 הגיע גם לגאורגיה.  

מדינות רבות ברחבי העולם הספיקו להתאושש מאחד המשברים הכלכליים הגדולים בהיסטוריה, אך בטומי, גיאורגיה, הם עשו זאת לאט. כיום, יותר מעשור לאחר המשבר, לבטומי עדיין יש נכסים במחירים נמוכים במיוחד, שרק כעת מתחילים לעלות במחירים לאחר המשבר הגדול. 

 

דירות שלושה חדרים בשטח של כ -60 מ"ר נמכרות במחירים הנעים בין 50,000 ל -70,000 דולר ארה"ב בלבד. מחירים נמוכים אלה כוללים מספר יתרונות שאתה בהחלט צריך לדעת על. ראשית, מחירים נמוכים מייצגים את פוטנציאל הרווח העצום הנובע מייסוף נכסים לאורך השנים. שנית, מחירים נמוכים מאפשרים גם למשקיעים קמעונאיים עם הון של עשרות אלפי שקלים בלבד לחדש את עצמם בנכסים איכותיים במיקום מעולה. שלישית, אחד הכללים הכלליים כי משקיעים רבים להשתמש בעת בחירת הנכסים שלהם הוא: זול יותר את הנכס, גבוה יותר את אחוז התשואה אתה מקבל על שכר הדירה שלך. תיירות נרחבת: יתרון נוסף שמושך משקיעים רבים מכל רחבי העולם לעיר בטומי, בגאורגיה, בפרט, הוא התיירות הנרחבת באזור. תיירים רבים מגיעים לבטומי מדי שנה כדי ליהנות מכל מיני חגים. החופים המדהימים של האזור האקלים הנעים בעונת התיירות הם מתכון בטוח לחופשה מוצלחת. מדוע תיירים יש יתרון? קודם כל, למרות תיירים חופשה באזור לתקופה קצרה של זמן, הם עדיין צריכים גג לישון. הצורך מיליוני תיירים נוספים עבור מדפי מזוודות מגדילים משמעותית את הביקוש לנדל"ן בבטומי, תורמים לתנועת מחירי הנדל"ן לצפון. שנית, תיירים רבים מחפשים השכרת נופש קרוב לחופים היפים ואתרי הנופש השונים שיש לבטומי להציע. בתי נופש מציעים לבעליהם תשואה גבוהה במיוחד, שיכולה להגיע ל -17% בשנה רק על ידי שכירת הנכס. התאוששות כלכלית מרשימה: באטומי בפרט גיאורגיה בכלל התאוששו בצורה מרשימה מהמשבר הגדול של 2008. גיאורגיה ובטומי הושפעו מהמשבר במשך שנים, אך בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי במגמה. ההתאוששות הכלכלית של ג'ורג'יה באה לידי ביטוי בגידול במספר התיירים המגיעים לגאורגיה מדי שנה, עלייה של 4% בתוצר לעומת השנה הקודמת, תשואה ממוצעת גבוהה במיוחד של 12% על נכסי גאורגיה וכו 'ההתאוששות הכלכלית המרשימה מאפשרת לשלטון המקומי לפתח את האזורים נחלש Batumi, להכין אותו לברך קהל גדול של תיירים מדי שנה ולפתח אזורי בילוי חדשים. שינויים אלה צפויים לחזק את מגמת העלייה במחירי הנדל"ן בבטומי, מה שכמובן יביא יתרונות גדולים למשקיעים. צפו לעלייה מהירה במחירים: באזורים רבים בג'ורג'יה יש מודל פיתוח מעניין במיוחד. ההתאוששות הכלכלית ועליית המחירים בערים הגדולות בגאורגיה הביעו משקיעי נדל"ן מנוסים רבים. בדומה לערים אלה, באטומי צפויה לעלות במאה אחוז בפרק זמן קצר, ולפצות על הפרשי מחירים בינם לבין מחוזות רבים אחרים בגאורגיה. הביקוש העצום לבטומי, שללא ספק עולה בהתמדה באופן רציף, יגרום לעלייה במחירי הנדל"ן באזור בעתיד הקרוב. כמעט ביורוקרטי ובמסים נוחים: יתרון משמעותי נוסף הוא הנוהל הפשוט לרכישת דירה בבטומי, הן מבחינת הביורוקרטיה והן מבחינת מיסים ועלויות נלוות. בניגוד למדינות רבות ברחבי העולם שמנסות להרחיק משקיעים זרים משקיעים, גיאורגיה בוחרת לארח משקיעים זרים ומקלה עליהם את כל תהליך הרכישה. ההקלה באה לידי ביטוי בעיקר בהפחתת השלבים הביורוקרטיים ובמיוחד במיסוי חיובי, באפשרות להשלים את התהליך כולו ביום אחד מבלי שתצטרך לנסוע לבטומי כדי לחתום על כל המסמכים. הביקוש גבוה מההיצע הקיים: מאזן הכוחות בין הביקוש לאספקה בבטומי ברור, הביקוש גבוה משמעותית מההיצע הקיים. הפער גרם לעליית מחירים משמעותית בשנים האחרונות, שצפויות להתחזק בשנים הקרובות. המחירים הנמוכים בבטומי, בשילוב עם ביקוש גבוה והיצע נמוך, תוך התחשבות בפיתוח הכלכלי המרשים, מהווים מתכון להצלחתה של אחת ההשקעות הזולות ביותר בעולם הנדל"ן.

 
 
השקעות נדל"ן בבטומי נדלן בבטומיהשקעת נדל"ן בבטומי נדלן בבטומי השקעה בבטומי השקעות בבטומי השקעה בנדלן בבטומי בטומי נדלן בטומי השקעות נדלן בטומי גאורגיה נדלן נדלן בטומי

הימורים חוקיים: גיאורגיה מאפשרת לתושביה להמר באופן חוקי בבתי קזינו רבים ברחבי המדינה. תיירים רבים קוראים Batumi גאורגיה "לאס וגאס", אשר, כמובן, מושך כמה תיירים לעיר קטנה. מיקום המחבר בין אירופה לאסיה: המיקום האסטרטגי של בטומי הוא גם אחד היתרונות של העיר הקטנה. העיר ממוקמת באזור המחבר בין יבשת אירופה לבין יבשת אסיה, מה שהופך את האזור לאטרקטיבי במיוחד לילדי שתי היבשות הללו. מערכת הגנה למשקיעים זרים: משקיעי נדל"ן שבוחרים להסיט מהשקעות זרות בוחרים את היעדים הבטוחים ביותר. רמת האבטחה בעת השקעה בנדל"ן בחו"ל היא אחד מעמודי התווך שמשקיעים רבים אינם רוצים להתחייב אליהם. 

 

גאורגיה בכלל, ובטומי בפרט, מציעים רמה מרשימה של הגנה על משקיעים זרים מגיעים למחוזות המדינה. נתון זה מייצג יתרון משמעותי ומוביל משקיעים זרים רבים לשקול את גיאורגיה כיעד השקעה בטוח ואטרקטיבי במיוחד. הטבות אלה מבטיחות למשקיעים זרים בבאטומי רווחים גדולים בזכות עליית ערך הנדל"ן, השכרת נכסים לאורך כל השנה ללא יוצא מן הכלל, שיעורי תשואה גבוהים במיוחד של בין 10 ל -12% בשנה, חוף ואתר תיירות שמושך אליו מיליוני תיירים מדי שנה, אז סך הכל הגנה על ההשקעה וחיסכון משלבים ביורוקרטיים מורכבים רבים. לסיכום היתרונות העיקריים של באטומי, ג'ורג'יה: מחירי נדל"ן השקעות בג'ורג'יה בכלל ובטומי בפרט נחשבות להשקעה בטוחה מאוד. הכירו את השכונה האטרקטיבית ביותר להשקעה בבטומי,

כך שתדעו ללמוד נכון כל אזור בעולם. רגע לפני שממהרים לקנות נכס להשקעה בבטומי, חשוב לדעת שלא כל האזורים העירוניים אטרקטיביים באותה מידה להשקעה. ישנם אזורים עם ביקוש מסוים בהשוואה לתחומים אחרים, בהם הביקוש נמוך בעשרה אחוזים. הסקירה הכללית של כל היתרונות שמציעה באטומי למשקיעיה חשובה, אך השקעה בכל חלקי העיר אינה מספיקה. אז איך בוחרים נכון את האזורים הזוכים בבטומי? הם יודעים מספר עובדות חשובות על המאפיינים של השכונות האטרקטיביות ביותר להשקעה. משקיעי נדל"ן ברחבי העולם לומדים את השכונות האטרקטיביות ביותר להשקעה על סמך הפרמטרים שתכירו בשורות הבאות. תחבורה מהירה ונוחה: אחד היתרונות הגדולים ביותר של אזורי מגורים מוצלחים הם נתיבי התחבורה העיקריים, המאפשרים לכל התושבים להגיע לכל פינה בעיר בקלות ובמהירות. נתיבי התחבורה הציבורית העיקריים או נתיבי התחבורה העיקריים מבטיחים אופציה לכל המהגרים באזור. 

 

לנוע בקלות, במהירות ובנוחות, וזו הסיבה שאזורי ישיבה ליד הצירים המרכזיים פופולריים במיוחד. אנשים רבים מוכנים לשלם יותר עבור תחבורה נוחה לחופים המדהימים של באטומי, לאזורי קניות שונים, לחנויות גדולות יותר, למרכזי הימורים מכובדים ולכל פינה בעיר. הגידול בביקוש לדירות מגורים, יחד עם אמצעי התחבורה העיקרי, גורם לעליית מחירים, אמון בהשכרת נכסים כל השנה, שיעורי תשואה גבוהים במיוחד ומגוון רחב של הטבות. קרבה לחופים מדהימים: אזורי מגורים בקרבת החופים המדהימים של באטומי נחשבים פופולריים במיוחד, כך שכל המשקיעים יכולים ליהנות מביקוש גבוה, מעליית ערך מהירה, רווחים גבוהים מהשכרת הנכס ואפילו מההזדמנות לשווק את הנכס כזמן דירה לטווח קצר. משקיעים רבים ברחבי העולם בוחרים נכסים קרובים לחוף הים ונהנים מביקוש עצום לנכסים להשכרה. מצא את אזורי הפנאי הגדולים ביותר: זוגות צעירים רבים בוחרים את מקום מגוריהם על פי מרכזי בילוי קיימים באזור. זוגות צעירים רואים את עצמם דיירים טובים אשר בוודאי לשלם על הזמן בכל חודש ולדעת איך לטפל הפנים של הדירה. 

השקעות נדל"ן בבטומי השקעת נדל"ן בבטומי נדלן בבטומי השקעה בבטומי השקעות בבטומי השקעה בנדלן בבטומי בטומי נדלן בטומי השקעות נדלן בטומי גאורגיה נדלן נדלן בטומי

יתרונות אלה מובילים משקיעים רבים לבחור את מיקום ההשקעה שלהם בהתאם לרצון הקהל הצעיר. האם אתה אוהב קניות? אתה לא לבד: קניונים הם תחום עניין נוסף שמבוקש מאוד. אנשים רבים ישמחו לגור במרחק הליכה מקניון גדול הכולל קניונים, חנויות בגדים, חנויות נעליים ועוד. קניונים לא רק מציעים מענה מהיר הזמין ונוח לצרכי קניות רבים, אלא שברוב המקרים הם כוללים גם מספר מסעדות, גני שעשועים ועוד. יתרונות אלה מגדילים את הביקוש בכל אזורי העיר שנמצאים במרחק של מספר דקות הליכה בלבד ממרכזי קניות, כך שתוכלו, כמשקיע, ליהנות מנכסים להשכרה כל השנה, עם תשואות גבוהות של בין 10 ל -12% וכמובן, עלייה מהירה בערך בהשוואה לנכסים מרוחקים. חפש סטודנטים: מאפיין נוסף של רווקים הוא קרבתו למוסדות להשכלה גבוהה. משקיעי נדל"ן רבים שמחים להשקיע בשכונות הסמוכות למוסדות חינוך אקדמיים כדי לסייע לתלמידים הרבים באזור. הגעתם של תלמידים רבים מכל רחבי הארץ מגדילה את הביקוש לכל הנדל"ן באזור. תלמידים רבים המחפשים דירה הקרובה למתקני בית הספר שלהם לא תמיד יכולים להרשות לעצמם לשכור דירה בעצמם, ולכן הם בוחרים להשכיר אותה לשותפים. דירות שותפים מאפשרות למשקיעים למקסם את רווחיהם ולהרוויח תשואות גבוהות

משמעותית מאחוז התשואה על אותה דירה שהושכרה למשפחה. אחוז הרווחיות של דירות בטומי יכול להגיע לתשואה של כ -17% מדי שנה. בנוסף, התלמידים נחשבים דיירים טובים העומדים בכל מועדי התשלום ולשמור על הפנים של הדירה. תכונות אלה יסייעו לך למצוא את רוב וטווים בבטומי בפרט ואת העולם כולו בכלל. משקיעי נדל"ן מקצועיים לומדים את תחומי ההשקעה השונים על סמך נקודות אלה, וככל שיש יותר נקודות במחוז, כך ההשקעה נחשבת אטרקטיבית יותר.

למידע נוסף במאמר הבא:

 Global Real Estate | בטומי נדלן – המדריך השלם להשקעות 

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – מדריך למשקיע המתחיל

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – תשואה גבוהה תשואה נמוכה

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – 4 דברים שאתם צריכים לדעת

 

What they say

תפריט נגישות

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.