...

השקעות נדל"ן בבטומי – מדריך למשקיע המתחיל

השקעות נדל"ן בגאורגיה

גיאורגיה הסירה כמעט את כל מגבלות המגיפה, ומבול של תיירים זרמו מיד פנימה. זוהי הזדמנות מצוינת להסתכל מקרוב על הנדל"ן של בטומי – אתר הנופש הראשי של גיאורגיה. הגיע הזמן  וכיום הכי משתלם לקנות דירה בבטומי או טיבילסי. הרפובליקה האוטונומית של אדג'רה היא האזור המערבי של גאורגיה. בשנים האחרונות הוא עבר שינויים גדולים. באטומי היא אחת הערים הגיאורגיות הפופולריות ביותר עם ארכיטקטורה עירונית, תשתיות מפותחות, חופים, הרים, אקלים חם ונופים עוצרי נשימה של חוף הים השחור. גם שוק הנדל"ן פורח. הרבה מתחמי מגורים ואתרי נופש חדשים מופיעים בעיר ובפרברים. הסיבה היא זרם התיירות וההשקעות

גיאורגיה

לגיאורגיה. תחום האירוח הוא אחד הגורמים המרכזיים בכלכלת בבטומי. אזור החוף הפך ליעד פופולרי עבור רשתות מלונות מפורסמות כמו רדיסון, מריוט, לה מרידיאן, שרתון וכו'. 

חמש סיבות  למה להשקיע בבאטומי השקעות נדל"ן

1. אקלים כלכלי יציב למדינה יש סביבה די יציבה מבחינת הגנה על ההשקעות שנעשו במדינה. יש מסגרת משפטית ספציפית: החקיקה הגיאורגית מגינה על משקיעים על פי חוק. סיבה נוספת היא בטומי עצמה. זה המקום השני הכי מתוייר במדינה אחרי טביליסי. העיר מתפתחת בקצב מהיר.

2. נדל"ן זול דירות חדשות ליד הים (אפילו עם נוף לים) עולות כ-400 דולר למ"ר בממוצע. הוא נמוך בהשוואה לרוב מדינות אירופה. אם אתם מתכננים לגור בבאטומי, תוכלו להתחיל עם השכרת מקום, שזו גם אפשרות משתלמת מאוד.

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – 4 דברים שאתם צריכים לדעת

3. חוק הארנונה הרכה יתרון עצום הוא מס בעלות של 0%. לא כל מדינה מציעה תנאים כה נוחים לרוכשי נכסים. תקנות שונות חלות אם ברצונך למכור נכס תוך פחות משנתיים של בעלות. במקרה כזה אתה צריך לשלם 20% מהמס. הנכס ב-2 השנים הראשונות לבעלות – עליך לשלם למדינה 20%. דבר חיובי נוסף הוא שניתן לרשום בעלות תוך דקות ספורות. לקונים ומשקיעים זרים אין הגבלות כלשהן על רכישת דירות, בתים או סוגים אחרים של נכסים בבטומי ובשוק הנדל"ן הגיאורגי בכלל. החריגים היחידים הם אדמות חקלאיות.

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – תשואה גבוהה תשואה נמוכה

 

4. נתיב להיתר הישיבה אתה יכול לקבל אישור שהייה גאורגי לקניית כל נכס בכל אזור בג'ורג'יה תמורת 100,000 דולר או יותר, כולל באטומי. מספר 5. מיקום גיאוגרפי בטומי נמצאת כמעט בין אירופה לאסיה. הגבול עם טורקיה מאפשר לכלכלת העיר להתפתח מהר יותר. שדה תעופה בינלאומי הוא עוד דרך לעסקאות בינלאומיות. מדוע שוק באטומי הפך להיות כל כך אטרקטיבי שוק הנדל"ן של בטומי הוא באמת בינלאומי. ב-2015 זרים השתתפו ב-14% מהעסקאות, אבל ב-2018 – כבר 36%. הביקוש העולמי מספק נזילות נדל"ן, ממריץ פיתוח אזורי ומביא הכנסה לבעלי הדירות. תופעות הלוואי של השקעות נכסים בבאטומי מגזר הנכסים בבאטומי תלוי מאוד בתיירות. במהלך המגיפה שוק הנדל"ן בבאטומי שקע כצפוי. 

השקעות נדל"ן בבטומי השקעת נדל"ן בבטומי השקעה בבטומי נדלן בבטומי השקעות בבטומי השקעה בנדלן בבטומי בטומי נדלן בטומי השקעות נדלן בטומי גאורגיה נדלן נדלן בטומי

מספר העסקאות קרס – ב-30-40%. המחירים עברו התאמות קלות בלבד: בדולרים, מ"ר ירד ב-7.6%, ובלארי הגיאורגית הוא עלה ב-4.3%. כעת מחירי הדירות שוב ברמה של 2019. מבחינת הנדל"ן המסחרי, השוק נמצא באספקת יתר. לבאטומי כבר יש המון פרויקטים של מלונות גמורים, בעוד שאחרים בדרך. התחלת פיתוח חדש היא קשה ביותר בשוק כל כך תחרותי, במיוחד לדעת את מחירי הנכסים. אתה צריך להבין שבטומי הרבה יותר טובה להשקעות בתקציב נמוך. לבסוף, נקודה מצערת. לג'ורג'יה חסרים סוכני נדל"ן אמינים וחברות ניהול נכסים. זו הסיבה שרוב הקונים מעדיפים לעבוד עם גרוזינים שהם הכירו בעבר. למרות שהחסרונות נראים רציניים בהתחלה, יש רק כמה מהם, שלא לדבר על כך שלפני שמכניסים את הכסף שלך לכל מקום, אתה חייב ללמוד את השוק. זה רעיון פשוט שיכול להגן על ההון שלך ולעזור לך להרוויח יותר באזור פוטנציאלי כמו באטומי. על העתיד של באטומי התיירות התאוששה. מספר המבקרים הזרים באזור הים השחור של אדג'רה עלה על התוצאות של 2019 ב-51% ברבעון הראשון של 2022. בחודש יוני קיבל נמל התעופה באטומי 300 טיסות בינלאומיות מ-20+ חברות תעופה מ-12 מדינות. טיסות ישירות חדשות נפתחו מלטביה, ירדן ומאוזבקיסטן. ההשקעות צומחות. זרים השקיעו בכלכלה הגיאורגית פי ארבעה יותר כספים ברבעון הראשון של 2022 מאשר שנה קודם לכן. המשקיעים העיקריים הם מספרד, בריטניה וטורקיה. מגזרי המפתח הם אנרגיה, פיננסים ונדל"ן. תחזיות חיוביות. הבנק העולמי מאמין שכלכלת גאורגיה תצמח ב-5.5% בשנים 2022 ו-2023, והמגמה תימשך עם 5% נוספים בשנת 2024. הכל למרות הזעזוע הכלכלי שנגרם מהסכסוך בין רוסיה לאוקראינה. מחירים גדלים. עלייה במחירי השכירות בגאורגיה, והעלות למ"ר בבאטומי עדיין באותה רמה. לכן, רכישת דירה נראית כעת מבטיחה מאוד, במיוחד עם דירות מוכנות במתחמים גמורים, בהם ניתן להימנע מכל סיכוני בנייה. איך להפוך לבעל נכס בבאטומי אין הגבלות לאזרחי מדינות אחרות, בין אם אתה רוצה לקנות דירה או להשקיע בפרויקט של מלון. ניתן לרשום מקרקעין אפילו כישות משפטית ולהעביר כספים לבטומי מחשבון החברה. כדי לבצע עסקה אתה צריך רק דרכון. כל הפורמליות יימשכו לא יותר משעתיים. לאחר חתימת החוזה עם היזם, עובר הבעלים החדש לבית המשפט, שם נרשם שמם בפנקס המקרקעין הממלכתי. אתה צריך לשלם את האגרה עבור רישום הבעלות של $15. הקונים יכולים לבצע את העסקה מרחוק על ידי תשלום בהעברה בנקאית. הם מקבלים את כל המסמכים והקבלות מהמפתח בצורה אלקטרונית. לסיכום לתיירות ולנדל"ן יש תפקיד מרכזי בצמיחה הכלכלית של האזור. תחום הנדל"ן תלוי מאוד בתיירות. אין הגבלות על בעלות על נכס לזרים וללא ארנונה לרוכשים. להיות בעל נכס לוקח כמה דקות. בטומי היא יותר השקעה בתקציב נמוך מאשר בתקציב גבוה. אתה יכול להחזיק בנכס כישות משפטית. ניתן לקבל אישור שהייה לבעלות על נכס בבטומי

 

למידע נוסף במאמר הבא:

 Global Real Estate | בטומי נדלן – המדריך השלם להשקעות 

למידע נוסף במאמר הבא: 

בטומי נדלן נדלן בבטומי – השקעות ברכישת דירה מול חיסכון | Global Real Estate

 למידע נוסף במאמר הבא:

בטומי נדלן – מדריך למשקיע הנבון לקניית דירה | Global Real Estate

 

What they say

תפריט נגישות

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.