...

השקעות נדל"ן בבטומי – תשואה גבוהה תשואה נמוכה

השקעות נדלן בבטומי-צו השעה

לאחר שביליתי סוף שבוע בבאטומי החלטתי להסתכל מקרוב על שוק הנדל"ן המשגשג, אך איכשהו עומד בקיפאון.

בהתחלה, לא האמנתי שיש הצעות נדל"ן החל מ-750 דולר למ"ר. עכשיו יש לי הרגשה אם הייתי מסתכל יותר בזהירות, ומתמקח קצת, אוכל להשיג משהו אפילו תמורת 500 דולר בפרויקטי הפיתוח החדשים. לאחר פנייה לכמה יזמי נדל"ן בבאטומי התחלתי להתעניין מאוד בקניית דירה בבנייה למכירה לאחר סיום.

גיאורגיה

קיבלתי כמה הצעות, מכמה חברות, והתמקדתי בדירת סטודיו קטנה של 26.6 מ"ר במחיר של 680$/מ"ר, עם מקדמה של 30% והשאר ב-24 חודשים.

למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – מדריך למשקיע המתחיל

העלות הכוללת תהיה 18,088 דולר לאחר סיום העבודה. לי זה לא נראה הרבה לדירה, כן קטנה, אלא דירה באתר נופש על חוף הים. ואני מאמין שאוכל למכור אותו ב-25,000 $ – 30,000 $ אם יש קונים, או במקרה הגרוע להוציא אותו. הבעיה היחידה – יש מיליוני פרויקטים כאלה בבטומי ונראה שאין קונים . השאלה השנייה שעלינו לשאול – האם יהיו קונים בעוד שנתיים? 3 שנים או 5 שנים?

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – 4 דברים שאתם צריכים לדעת

אני מאמין, יהיה. מכיוון שיש לי עניין מסוים בפיתוח נדל"ן באטומי החלטתי לממן המונים או לקנות יחד יחידה קטנה כזו עם משקיעים משותפים, ועכשיו אני מחפש שותפים/משקיעים עסקיים .

אני מחפש להנפיק אסימון קריפטו, ככל הנראה ברשת Ethereum – הנפקת 100 מטבעות חדשים, עם ערך מוגדר של $200 למטבע. אספקה כוללת של 100 מטבעות, שווי כולל של 20,000$. כל מטבע מייצג 1% זכויות קניין בדירה. למשקיעים שיקנו לפחות 20 מטבעות (4,000$) תהיה הזדמנות לרשום את חלקם בנכס על שמם. 

אם נוכל לגבות את המקדמה עד 1 ביוני 2022 – נמשיך לעריכת חוזה עם היזם. אם לא נוכל לגבות עבור המקדמה – ישוחררו כספים ויוחזרו למשקיעים.

כדי לשמור על עור במשחק – אשקיע 20% בעצמי ויהיה לי 20 מטבעות. 

תוכנית הבאונטי זמינה – הביאו חבר שישקיע לפחות 20 מטבעות ותקבלו מטבע אחד – או תקנו לעצמכם 20, שלם עבור 19

כמו כן למכירה מוקדמת – מתן הנחה של 10% למשקיעים שישקיעו ב-5 מטבעות לפחות (אם אתם קונים לפחות 20 מטבעות תשלמו על 19+ תהיה 10% הנחה)

את הרווח שלנו נוכל לממש לאחר סיום הפרויקט בעת מכירת הדירה. הקדנציה המתוכננת: סוף 2023

במקרה שאנו מוכרים ב-$25,000 – ערך מטבע אחד יהיה 250$, במקרה שאנו מוכרים ב-$30,000 ערך של מטבע אחד יהיה 300$. במקרה שלא נמצא קונה, אני אקנה בחזרה 2 מטבעות לחודש החל מינואר 2024 במחיר קבוע של $210

המטרה שלי עם ההצעה הזו היא לא להרוויח כסף מהיר, אלא ליצור קשרים עם משקיעים בעלי דעות דומות, לממש את הפרויקט הזה בחוזה חכם ואם יצליח, לגדל אותו למשהו הרבה יותר גדול מאשר רק דירה אחת בבטומי

\

למידע נוסף במאמר הבא:

 Global Real Estate | בטומי נדלן – המדריך השלם להשקעות 

למידע נוסף במאמר הבא: 

בטומי נדלן נדלן בבטומי – השקעות ברכישת דירה מול חיסכון | Global Real Estate

 למידע נוסף במאמר הבא:

בטומי נדלן – מדריך למשקיע הנבון לקניית דירה | Global Real Estate

 

What they say

תפריט נגישות

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.