...

השקעות נדל"ן בבטומי – 4 דברים שאתם צריכים לדעת

השקעות נדלן הקדמה להשקיע בבאטומי נדל"ן

באטומי היא עיר ברפובליקה של גאורגיה . העיר ממוקמת על חוף הים השחור ואוכלוסייתה מונה כ-200,000 איש. בטומי ידועה גם בשם 'פנינת הים השחור' והיא מתפתחת כיעד תיירותי כבר שנים רבות. כמו גם מקום להשקיע בנדל"ן באטומי.

בתקופה האחרונה, באטומי מושכת משקיעים זרים בשל הפוטנציאל שלה להזדמנויות להשקעה בנכסים. היא נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות ביותר להשקעה בנכס בג'ורג'יה ואנשים רבים השקיעו בה בנכסים.

 

גיאורגיה

בטומי היא עיר נופש על החוף על הים השחור בדרום מערב גאורגיה, הממוקמת צפונית לטביליסי . זוהי אחת הערים העתיקות ביותר בגיאורגיה והייתה בירת אדג'רה מ-1878 עד 1917. באטומי הייתה יעד נופש פופולרי מאז תקופת רוסיה הצארית. הוא מושך אליו תיירים מכל רחבי אירופה, אסיה וצפון אמריקה עם האקלים הסובטרופי והחופים הנרחבים שלו.

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – מדריך למשקיע המתחיל

באטומי ידועה בזכות אתרי הנופש הימיים שלה, החופים החוליים, האקלים הסובטרופי וחיות הבר האקזוטיות שלה.

הגן הבוטני של בטומי הוקם בשנת 1847 על ידי הבוטנאי הרוסי מיכאיל וסילייביץ' פומין.

איך נראה שוק השכירות בבאטומי?

שוק השכירות בבטומי הוא שוק תחרותי מאוד. מחיר השכירות הממוצע למ"ר נע סביב 3-4 דולר. ישנן דירות להשכרה רבות הזמינות להשכרה, אך המחירים משתנים מאחת לשנייה ולא נדיר שחלק מהמשכירים גובים עד 50 דולר למ"ר. עבור אדם בודד, שכר הדירה החודשי הממוצע הוא בסביבות $600-700.

 למידע נוסף במאמר הבא: 

השקעות נדל”ן בבטומי – תשואה גבוהה תשואה נמוכה

פרויקט דיור מרכזי בבאטומי הוא המתחם הגיאורגי המסורתי שנקרא איבריה. הוא מורכב מסט של בתים בצורת חרוט עם חביות על גגותיהם וכן חצר פנימית. יש הרבה פרויקטים כאלה בכל רחבי ג'ורג'יה, אבל הם נבנים רק על ידי אנשים עשירים והם עדיין לא סבירים לאדם הממוצע.

מהן עלויות המחיה בבאטומי?

באטומי היא העיר השנייה בגודלה בג'ורג'יה. זהו אתר נופש על חוף הים ויעד תיירותי פופולרי. זה היה יעד מאוד אטרקטיבי עבור אנשים שרוצים לפרוש בג'ורג'יה. יוקר המחיה בבאטומי זהה בערך ליוקר המחיה בטביליסי, עיר הבירה של גאורגיה.

 הוא 75, כלומר עולה 75% ממה שיעלה לגור בעיר ניו יורק לגור בה. .עיר באטומי היא העיר השנייה בגודלה בג'ורג'יה. זה היה יעד פופולרי עבור אנשים שרוצים לפרוש בג'ורג'יה.

מה הופך את השקעות הנדל"ן לאטרקטיביות כל כך באזור גיאורגיה?

שוק הנדל"ן הגאורגי הוא מהאטרקטיביים בעולם. יש לו הרבה מה להציע למשקיעים ולרוכשי נכסים. גאורגיה היא מדינה עם היסטוריה ותרבות עשירה, מה שהופך אותה ליעד תיירותי אטרקטיבי. בג'ורג'יה יש הרבה ערים וכפרים יפים שכדאי לבקר בהם.

טביליסי, עיר הבירה, מלאה בנקודות ציון היסטוריות ובניינים. יש בו גם שפע של שטחים ירוקים ופארקים ליהנות מהטבע תוך כדי הליכה במרכז העיר.

באטומי היא עיר גאורגית נוספת שמושכת תיירים עם החופים, הקניונים, המסעדות ומקומות חיי הלילה שלה.

נדל"ן גאורגי פותח ומתעדכן כדי להתאים לצרכים של משקיעים מודרניים. עם זאת, זה קיים במשך תקופה ממושכת, עם היסטוריה ארוכה. אם אתה מחפש נדל"ן גאורגי, ההימור הטוב ביותר שלך יהיה ליצור קשר עם מפתחי הנדל"ן המקומיים בג'ורג'יה, שיהיו להם את המידע העדכני ביותר על השוק הגיאורגי וגם יוכלו להראות לך נכסים זמינים למכירה.

מסקנה ומשאבים למידע נוסף על השקעה בנכס גרוזיני

נכס גרוזיני הוא השקעה טובה לטווח ארוך כי הוא זול, המדינה יציבה ויש לו הרבה פוטנציאל. השקעה בנכס גרוזיני יכולה להיות מסובכת אם אתה לא יודע מה אתה עושה. לכן אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הזה, המכסה את כל היסודות של השקעה בנכס גרוזיני.

יש לנו גם מאמר על איך להשקיע בנכס גרוזיני אם אתה לא משם.

מהו רכוש גאורגי? באופן כללי, נכס גרוזיני מתייחס לכל נדל"ן במדינה. המילה 'נכס' משמשת מכיוון שהיא כוללת נכסים כמו קרקע, מבנים ונכסי תעשייה.

זה מתייחס גם לדירות ובתים. לנכס גאורגי יש פוטנציאל רב כי הוא זול, יציב ובעל פוטנציאל צמיחה רב. זה יכול להיות מסובך להשקיע בנכס גאורגי אם אינך יודע מה אתה עושה, אז אנו ממליצים לקרוא את המדריך שלנו כיצד להשקיע בג'ורג'יה לקבלת מידע נוסף.

מהם האזורים הטובים ביותר לנכס גאורגי?

האזורים הטובים ביותר עם רכוש גאורגי הם Vake, Tetri-Pankisi, Samtskhe-Javakheti ו-Guria.

בשנת 2016, באטומי דורגה כאחד מיעדי הטיול החמים באירופה על ידי לונלי פלאנט. לבאטומי יש אקלים ים תיכוני סובטרופי . הקיץ חם עם טמפרטורות ממוצעות של 27C; בחורף, הטמפרטורות הממוצעות יורדות לסביבות 7C.

יש השפעה ימית חזקה מכיוון שבאטומי היא העיר הגדולה ביותר על חוף הים השחור הגאורגי. באטומי ממוקמת באזור של גאורגיה שצורתו כדמעה, גובלת בחלק המזרחי של טורקיה וארמניה, באבחזיה ורוסיה בצפון ובדרום מערב, בהתאמה. באטומי היא אחת הערים החשובות של גאורגיה; יש בה שילוב אקלקטי של קבוצות אתניות ולאומים, והיא יעד תיירותי פופולרי.

למידע נוסף במאמר הבא:

 Global Real Estate | בטומי נדלן – המדריך השלם להשקעות 

למידע נוסף במאמר הבא: 

בטומי נדלן נדלן בבטומי – השקעות ברכישת דירה מול חיסכון | Global Real Estate

 למידע נוסף במאמר הבא:

בטומי נדלן – מדריך למשקיע הנבון לקניית דירה | Global Real Estate

What they say

תפריט נגישות

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.