...

מגזין פורבס קבע נדלן בבטומי זו השקעה נבונה

תשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

                         מומחה לנדל"ן מניב

קטגוריות

פמאמרים אחרונים

$6700

Wisconsin, Comfort Court 10

$6700

212 5th Ave, New York

$6700

Wisconsin, Comfort Court 10

מחשבון משכנתא

Previous
Next
בדצמבר 2019, מגזין "פורבס" שם את באטומי כאחת הערים המבטיחות ביותר להשקעות נדל"ן. אמנם, מסגרת בטון ומיטה רכה לבדם לא יכולים להבטיח נזילות והכנסה גבוהה. ופשוט לקנות נדל"ן זו לא השקעה. זה הופך להשקעה כשהיא מתחילה להרוויח. ARX, סוכנות השקעות בשוק הנדל"ן הזר, מציעה אסטרטגיה מוכנה למשקיעים בעלי פרופיל סיכון שמרני.

202012281151061506435173

איזה פוטנציאל יש לבאטומי? והכי חשוב, איך אפשר למדוד ולהמיר אותו להכנסה אמיתית? אנו מנתחים את הדוגמה של אסטרטגיית ההשקעה יחד עם סוכנות גלובל טרייד.

1. סף כניסה נמוך

גאורגיה היא אחת ממדינות אירופה בודדות שבהן ניתן לקנות ולמכור לא רק נכס שלם, אלא גם כמה מטרים רבועים. במובן המילולי, המשקיע מקבל חבילה מלאה של מסמכים המאשרים בעלות על קניית מטר מרובע אחד בלבד. ומצדה, גלובל טרייד מאפשרת בעלות משותפת באמצעות הקצאת דירות למכירה חלקית בכל נכס.

כמובן שאי אפשר להעביר משפחה למ"ר, אבל בהחלט אפשרי ליצור אסטרטגיית השקעה אפקטיבית. ההשקעה המינימלית במקרה זה היא 3,300 דולר בלבד.

2. מס. הבטחת ההכנסה

הדרך המהירה ביותר להגדיל רווחים היא להשתמש בתמריצי מס שמטרתם לעורר השקעה בנדל"ן. אל תשכחו לבצע הערכה פרגמטית: כמה תשלמו על בעלות על נכס? כמה תצטרך לנכות מההכנסה שלך?

בקניית בית יוקרה בטוסקנה, למשל, תצטרכו לשלם 22% מהעלות. לאחר מכן מנכים מדי שנה מ-20% מההכנסה, וכן משלמים אגרות עירוניות ומס איסוף אשפה. גם אם הזבל לא שלך.

למשל, בבריטניה אין מס רכוש. אבל הוא מוחלף במס מועצה, שמגיע ל-5,000 דולר (כך שהבעלים משלמים למשטרה, למוסדות עירוניים, לניקיון רחובות). בממוצע, שירותים עולים 2,600 דולר. ואם תרצו למכור את הנכס שלכם בעוד מספר שנים, בבריטניה ינוכה ממס רווחי הון מ-18% ל-28%.

בהשוואה של מדינות אירופיות אחרות עם גאורגיה, אנו מבינים למה התכוון פורבס.

שימו לב!

אין מס מקרקעין בגאורגיה. משקיעים זרים פטורים באופן מלא ממס על רכישה ובעלות על מקרקעין. ומס ההכנסה מהשכרת דירות הוא רק 5%.

הודות לחקיקה מתקדמת, גאורגיה נמצאת כעת בין 15 המדינות המובילות עם המיסוי הנמוך ביותר (לפי הבנק העולמי). לדוגמה: סינגפור תפסה את המקום ה-7 ברשימה זו, גרמניה – 46, רוסיה – מקום 58, ובולגריה ירדה למקום ה-97 (נתונים ל-7 בדצמבר 2020).

3. הכנסה מובטחת

כל הכנסה הקשורה להשכרה לטווח קצר אינה יציבה. אבל גם כאן אנחנו לוקחים על עצמנו את הסיכונים, ומספקת למשקיעים ערבות. כל שנה בחמש השנים הראשונות מקבלים בעלי דירות 10% קבוע מהעלות, ובעלי מניות מקבלים 9%. ARX שומרת לעצמה את כל הרווח העודף מהדירות.

הסכום משולם אחת לשנה, וזמן התשלום נספר מתחילת ההתקשרות. לדוגמה, אם תחתום עליו בדצמבר 2020, התשלום הראשון יתרחש בדצמבר 2021. יחד עם זאת, התשלומים אינם תלויים בשאלה אם ה-зкщзукен הופעל או לא.

ברכישת דירה כנכס, המשקיעים מקבלים אוטומטית תיק השקעה מוכן הכולל:

  • תוכנית שותפים יעילה עם BMW, שירות משפטי אירופאי, Sotheby's Realty וכו';
  • צוות מעצבים ובונים מקצועי, ההופך דירות איכותיות לבלעדיות באמת ומעניקות ערך מוסף גבוה לפרויקט;
  • חברת שירותי ניהול המבטיחה שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות ולאורחים מיוחסים.

 4. ערבות בנקאית

כדי למנוע סיכונים, גלובל טרייד התקשרה בהסכם עם אחד מהבנקים הגיאורגיים הגדולים TBC. מאז 2020, TBC מכסה גורמי סיכון ומבטיחה לבעלי הדירות (משקיעים) תשלום הכנסה שנתית, הפועלת כערב ביטוחי.

כך לוקחת החברה בחשבון את כל הסיכונים בטווח הקצר והבינוני, ומעניקה ללקוחות ביטחון ושלווה בנקאי.

5. קנייה חזרה

המשקיע רשאי לממש אופציה לרכישה חוזרת ושוויון למכירת נכס החברה לאחר שלוש שנים של עבודה משותפת. גלובל טרייד מבצעת רכישה חוזרת תוך 30 יום, מה שמאפשר לך להיפטר מהכסף במהירות.

עם זאת, אנו ממליצים לכם לשקול אפשרות נוספת ולמכור את הנכס בשוק הזר (אפשרי חמש שנים לאחר חתימת החוזה). אזור חוף הים של באטומי, אתר הנופש הימי המרכזי של גיאורגיה, כבר מיצה 95% מהאפשרויות של בנייה חדשה.

לכן, המחסור במגרשי קרקע קרובים לים בטווח הבינוני (שלוש עד חמש שנים) עלול לגרום לעליית מחירים לוגריתמית בפלח זה.

אפשרות חלופית נוספת עבור הבעלים עשויה להיות הארכת חוזה הניהול בחמש השנים הקרובות.

6. חופשה

פיקדון בנקאי לא יכול לחמם אותך בשמש, מתכות יקרות אף פעם לא מביאות לך ארוחת בוקר במיטה. אבל זה יכול להיות מיושם על דירות על חוף הים השחור. על ידי השקעה בנדל"ן , אתה מקבל בית מגורים שבו אתה יכול להירגע 14 ימים בשנה בזמן שנוח לך.

המשקיע יכול להישאר לא רק בדירות שלו, אלא גם בפרויקטים אחרים של החברה, למשל, באתר סקי.

באטומי, ג'ורג'יה
 

נ.ב אז למה באטומי הפכה לאחת הערים האטרקטיביות ביותר עבור תיירים ומשקיעים?בגלל שהיא ריחנית, מטבח מפורסם בעולם ואנשים מסבירי פנים. הלב של גאורגיה הוא הסיבה האחרונה חביבה להשקיע בנדל"ן במדינה.

למידע נוסף במאמר הבא:

 Global Real Estate | בטומי נדלן – המדריך השלם להשקעות 

למידע נוסף במאמר הבא: 

בטומי נדלן נדלן בבטומי – השקעות ברכישת דירה מול חיסכון | Global Real Estate

 למידע נוסף במאמר הבא:

בטומי נדלן – מדריך למשקיע הנבון לקניית דירה | Global Real Estate

תפריט נגישות

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.